Szukasz oryginalnych akcesoriów do domu na świąteczne prezenty albo po prostu dla siebie... Milvai już zaprasza na zakupy w sieci.

W nowo otwarty sklep internetowy Milvai stawia na oryginalne, dobrej jakości produkty i przystępne ceny. Stylowe i nowoczesne akcesoria kuchenne, dekoracje i  dodatki do wnętrz, ciekawe pomysły na gwiazdkowe prezenty dla najbliższych - tym bardziej, że przedmioty dostępne w Milvai trudno znaleźć gdzie indziej w sieci.

Produkty ujęte zostały w limitowane czasowo i ilościowo kampanie tematyczne. Co tydzień we czwartek pojawia się nowa kolekcja. I tak w kolekcji "Yes, chef" znajdziemy drobne AGD i nowoczesne akcesoria kuchenne, które pozwolą gotować jak profesjonalista. Kolekcja "Kuchnia pachnąca świętami" to z kolei kolorowe foremki, elektroniczny wyciskacz do ciastek i inne gadżety, dzięki którym w przedświąteczne przygotowania z chęcią włączą się dzieci. Nie zabrakło oczywiście zimowej kolekcji dodatków do wnętrz, a więc dekoracyjnych poduszek, ciepłych pledów czy kubków i imbryków do herbaty.

W sklepie internetowym Milvai oprócz co tydzień nowej kolekcji produktów znajdziemy szereg praktycznych porad i wskazówek. Dowiemy się np., jak prawidłowo parzyć herbatę, w czym tkwi sekret kruchego ciasta albo jak poprawić jakość amatorskich zdjęć.

Jeśli mimo wszystko będziemy mieli jakieś wątpliwości lub pytania, możemy je zadać konsultantowi, który czuwa na chacie i chętnie nam doradzi. Jednym słowem, wszystkie zalety zakupów online i obsługa live - jak w tradycyjnym sklepie.

źródło i zdjęcia: Milvai.pl