Nowa linia lodówek z serii Grand firmy Samsung. W urządzeniach zastosowano technologię EcoSlim™, polegająca na wprowadzeniu cieńszych ścianek. Zwiększona o 50 litrów pojemność, przy zachowaniu tych samych wymiarów , zapewnia  dodatkową przestrzeń i wygodę.

Przestrzeń, wygoda i ergonomia

Na drzwiach lodówki są cztery regulowane półki, do przechowywania produktów o różnych gabarytach. W zamrażalniku znajdują się cztery poziomy szuflad, które zapewniają więcej przestrzeni dla różnych rodzajów żywności. Niezależna, sterowana elektronicznie szuflada CoolSelect Zone™  umożliwia ustawienie temperatury w szufladzie za pomocą jednego przycisku.

Świeża żywność bez szronu

Dzięki technologii No Frost przechowywana żywność jest długo świeża, nie traci wartości odżywczych i nie osadza się na niej szron. Możemy też zapomnieć o konieczności rozmrażania lodówki.  Dodatkowo w urządzeniach zastosowano system Multi Flow - dzięki któremu temperatura w lodówce jest optymalna.

Technologia przyjazna środowisku

Lodówki z serii Grand, to urządzenia dbające o środowisko naturalne:

  • kompresor Digital Inverter, optymalizuje zużycie prądu i pozwala zaoszczędzić do 20% energii przy zachowaniu żądanej temperatury;
  • system Smart Eco - zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność;
  • żarówki LED - oświetlające wnętrze lodówki, zużywają do 75% mniej energii niż tradycyjne żarówki

Nowoczesne wzornictwo - styl i minimalizm

Lodówki z serii Grand są dostępne w kilku kolorach, co ułatwia dopasowanie urządzenia do stylu wnętrza. Niewidoczne zawiasy i brak nakładki ochronnej przy podłodze tworzą idealne wykończenie. Niebieski wyświetlacz LED ułatwia kontrolę wszystkich funkcji lodówki.

Cena sugerowana od 3199 do 5099 zł, w zależności od modelu.

źródło i zdjęcia: SAMSUNG