Trójwymiarowe kino domowe? Z najnowszym odtwarzaczem FUNAI Blu-ray to żaden problem, bo urządzenie ultranowoczesny ma nie tylko design.

Od razu widać, że nie jest to zwykły odtwarzacz. FUNAI Blu-ray nawet wygląda niezwykle - jest niewielki i ustawiany pionowo! Na dodatek kolor możemy dobrać do wnętrza, bo będzie dostępny w 3 wersjach: czarnej (B4-M500), srebrnej (B4-M501) i tytanowej (B4-M502).

Ale designerski wygląd to nie jedyne miłe zaskoczenie. Najnowszy FUNAI Blu-ray odtwarza płyty z filmami 3D, więc trójwymiarowe kino możemy urządzić sobie w domu.

Dzięki wyjściu Full HD uzyskamy obraz doskonałej jakości - o wysokiej rozdzielczości oddającej wiernie najdrobniejsze szczegóły.

Co ważne, odtwarzacz FUNAI Blu-ray czyta dane zapisane w różnych formatach: zarówno popularne DivX’y, zdjęcia w JPEG, muzykę w MP3, jak i materiały w formacie AVCHD.

Aby jeszcze bardziej ułatwić nam dostęp do ulubionych filmów, zdjęć i muzyki, urządzenie jest zgodne ze standardem DLNA, a więc dane może pobierać bezpośrednio z domowego serwera.

W naszym kinie domowym najwyższej jakości obrazu towarzyszył będzie znakomity dźwięk, bo najnowszy odtwarzacz FUNAI Blue-Ray obsługuje aż 4 systemy surround: Dolby True HD, Digital Plus obrazy dts-HD Master Audio Essential, który daje doskonały efekt dźwięku przestrzennego bez obawy o brak kompatybilności.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w odtwarzaczu FUNAI jest funkcja BD-live/BonusView, która umożliwia jednoczesne oglądanie filmu i materiałów dodatkowych z komentarzami reżysera.

źródło i zdjęcia: FUNAI