Każdy kurs projektowania wnętrz prowadzony przez Creatora kończy się konkursem na najlepszy projekt. Tym razem zwyciężyła Marta Motylewska i jej projekt mieszkania.

Marta Motylewska - projektantka wnętrzMarta Motylewska z zawodu jest grafikiem, od kilku lat prowadzi własną agencję designerską Nomodesign. Obok projektowania graficznego zajmuje się projektowaniem wnętrz.

- To moja pasja, którą zaczęłam intensywnie rozwijać. Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe na pewno mi w tym pomagają - mówi o sobie Marta Motylewska. - Stawiam na funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza. Uważam, że nie jest sztuką zapełnić je markowymi meblami. Ważne, aby nadać wnętrzu indywidualny charakter, dostosować do ludzi, którzy w nim mieszkają.

Prezentowane mieszkanie zaprojektowane zostało z myślą o ludziach związanych ze sztuką, lubiących styl skandynawski - jasny i nowoczesny. Z ciasnego, ograniczonego licznymi ścianami mieszkania zmieniło się w przestronne i wygodne wnętrze.

Patronat Czas na WnętrzeNajbliższe terminy kursów projektowania wnętrz:

  • Warszawa - 21.04 - 17.06.12
  • Kraków - 12.05 - 01.07.12

Wykładowcy, Dominika Dyl i Miłosz Kowalski, to projektanci o ogromnym doświadczeniu. Od lat prowadzą zajęcia na uczelniach i mają dar przekazywania wiedzy.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02