Właśnie pojawiła się nowa wersja ekspresu ciśnieniowego Tchibo Cafissimo - bardziej kompaktowa i wygodniejsza w obsłudze. Za to kawę parzy równie znakomitą jak zawsze.

Czy lepsze jest wrogiem dobrego? Niekoniecznie. Nowy ekspres ciśnieniowy Tchibo Cafissimo na kapsułki podobnie jak poprzednik parzy doskonałą kawę, ale ma teraz bardziej nowoczesny design i jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze.

W nowej odsłonie ekspres Tchibo Cafissimo wysmuklał i jest nie tylko ładniejszy, lecz także zajmuje mniej miejsca na blacie, więc bez problemu zmieści się nawet w małej kuchni. A ergonomiczne, umieszczone bardziej z przodu przyciski jeszcze ułatwiają jego używanie.

Do wyboru mamy 4 modne kolory: fioletowy Aubergine, czerwony Hot Red, srebrny Silver oraz czarny Piano Black. Ekspresy do kawy Tchibo Cafissimo będą również dostępne w limitowanych edycjach kolorystycznych.

W nowym ekspresie ciśnieniowym Tchibo Cafissimo ulubioną kawę przygotujemy bajecznie prosto. wystarczy wybrać odpowiednią kapsułkę i nacisnąć guzik w jej kolorze, by cieszyć się smakiem aromatycznego napoju.

Ekspres sam dostosuje ciśnienie parzenia do rodzaju kawy (maksymalne to aż 15 barów!), a hermetycznie zamknięte kapsułki to gwarancja pełnego aromatu kawy Tchibo 100% Arabica.

Amatorzy kawy z mlekiem - cappuccino czy latte macchiato - docenią dyszę do spieniania mleka.

Przydatną nowością jest też wyjmowana kratka ociekowa ze wskaźnikiem, który odpowiednio wcześniej ostrzega nas przed przelaniem.

Inne zalety nowego ekspresu Cafissimo

  • programowanie poziomu wody - kawa może być mocniejsza lub słabsza, dokładnie taka, jak lubimy,
  • funkcja gorącej wody - np. do parzenia herbaty,
  • 3-poziomowy system ciśnieniowy (max 15 barów) do przygotowywania espresso, caffe crema i kawy americana (dużej czarnej),
  • oszczędność energii - po 7 minutach ekspres sam się wyłącza,
  • funkcja usuwania kamienia (w zestawie darmowe opakowanie odkamieniacza Durgol),
  • regulacja wysokości podstawki na filiżankę,
  • duży (1,5 l, czyli ok. 10 filiżanek kawy) wyjmowany pojemnik na wodę ze wskaźnikiem przelewu,
  • 40 miesięcy gwarancji!

Nowy ekspres ciśnieniowy Tchibo Cafissimo kupimy w sklepach Tchibo i w sklepie internetowym tchibo.pl w cenie 379 zł.

źródło i zdjęcia: Tchibo