W sypialni na poddaszu często cenny jest każdy centymetr, więc urządzając ją, staramy się jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, także tę pod skosem. Wybór łóżka ma więc kolosalne znaczenie.

Jeśli skosy są niskie, nie zawsze zmieści się pod nimi tradycyjne wysokie łóżko. A nawet jeśli uda nam się je ustawić przy ścianie, to siadanie na nim i wstawanie może nie być wygodne.

Dlatego producenci mebli stworzyli łóżka niższe niż standardowe. Idealnie nadają się do sypialni na poddaszu i wszędzie tam, gdzie sufit jest nisko. Kupimy je w polskim sklepie BEDS.pl.

Łóżko jak z kraju kwitnącej wiśni

Łóżka japońskie - bo tak fachowo nazywają się łóżka niższe od typowych - zyskują coraz więcej zwolenników, bo są wygodne i prezentują się bardzo efektownie. Nowoczesny design, połączenie drewna z aluminiowymi listwami, przykuwa wzrok. Obok łóżka TOMA ze sklepu BEDS.pl nikt nie przejdzie obojętnie.

Niektórzy obawiają się, że niskie łóżko japońskie nie będzie wygodne, ale większość osób zakochuje się w nich bez reszty już przy pierwszym kontakcie, bo to meble jedyne w swoim rodzaju.

Aranżacja sypialni w nowoczesnym stylu to doskonały pomysł, szczególnie dla osób młodych i niebojących się wyzwań oraz dla wszystkich, którzy mieszkają w domach, a na swoją sypialnię wybrali pokój na poddaszu.

Szukasz idealnego łóżka? Na w sklepie BEDS.pl znajdziesz mnóstwo inspirujących mebli. A tylko teraz kupując, masz niepowtarzalną okazję na zwrot kosztów w wysokości 500 zł. Szczegóły na stronie sklepu.

źródło i zdjęcia: BEDS.pl