Funkcjonalne, praktyczne i nowoczesne akcesoria łazienkowe pojawiły się w najnowszej ofercie sklepów Tchibo. Kolekcja "Nowe oblicze twojej łazienki" jest dostępna do 7 sierpnia 2012 roku, a znajdziemy w niej m.in. innowacyjne akcesoria z przyssawkami czy łazienkową porcelanę.

Kolekcja Nowe oblicze łazienki to pomysłowe i funkcjonalne produkty do wyposażenia i aranżacji łazienki, meble łazienkowe, akcesoria do pielęgnacji ciała i sprytne akcesoria do sprzątania. Doskonale ozdobią łazienkę i sprawią, że jej wnętrze będzie funkcjonalne i wygodne.

W najnowszej kolekcji Tchibo pojawiły się innowacyjne rozwiązania z przyssawkami bez konieczności wiercenia ścian w łazience. Kolorowe haczyki z przyssawkami i miękkie ręczniki w letnich barwach, sprawią, że wnętrze łazienki zyska nowy blask.

Praktyczne akcesoria do sprzątania dostępne w najnowszej kolekcji - ściereczki i nakładki z mikrowłókna, szczotki do czyszczenia czy miotełka do kurzu, spowodują, że sprzątanie przestanie być uciążliwa czynnością.

Kolekcja Nowe oblicze łazienki jest dostępna we wszystkich sklepach Tchibo w całej Polsce oraz w e-sklepie tchibo.pl


źródło i zdjęcia: Tchibo