Październikowy numer "Czasu na Wnętrze" to już drugi, który możecie czytać na tabletach. W dodatku zupełnie za darmo!

Wydanie tabletowe "Czasu na Wnętrze" zostało przygotowane specjalnie na to urządzenie i nie ma nic wspólnego z przeglądaniem plików pdf. W tej wersji naszego magazynu znajdziecie jeszcze więcej materiałów niż w wydaniu papierowym - dodatkowe galerie zdjęć, produkty oraz filmy.

Nowością w październikowym numerze są unikatowe trójwymiarowe panoramy wnętrz. W kolejnych numerach pojawią się, zaciągane wprost z serwisu czasnawnetrze.pl, aktualności oraz hiperblog.

Najbardziej jednak cieszy nas to, że tabletowe wydanie "Czasu na Wnętrze" spodobało się Państwu. Do tej pory pobrało je już 3,5 tysiąca osób! Już trzeciego dnia od premiery znalazło się w top3 polskiego AppStore i zostało absolutnym liderem w swoich kategoriach!

Po czterech dniach dniach "Czas na Wnętrze" zajął 2 miejsce najchętniej ściąganych magazynów w sklepie AppStore w kategorii Newsstand. Cała kategoria zawiera 4304 pozycje! W kategorii Czasopism Home & Garden "Czas na Wnętrze" zajął pierwsze miejsce już drugiego dnia dystrybucji!

Zapraszamy więc do AppStore i Google Play po październikowy numer "Czasu na Wnętrze". Znajdziecie w nim ponad 500 Mb doskonałej jakości zdjęć, aranżacji wnętrz i pomysłów na urządzenie domu lub mieszkania. A dzięki trójwymiarowym panoramom, będziecie mogli wybrać się na wirtualny spacer po prezentowanych wnętrzach. I to wszystko za darmo, bo do grudnia 2012 roku wydania tabletowe "Czasu na Wnętrze" są bezpłatne. Życzymy więc miłego oglądania.

Czas na Wnętrze w Google Play   Czas na Wnętrze w AppStore
"Czas na Wnętrze"
w Google Play
  "Czas na Wnętrze"
w AppStore