W środę 31 października 2012 r. w warszawie przy ul. Burakowskiej 4 otwarcie nowego salonu marki Comforty!

Warszawscy miłośnicy designu i pięknych wnętrz dobrze już znają ul. Burakowską - powstało tu prawdziwe "zagłębie" sklepów z ciekawymi meblami i wszelkiego rodzaju dodatkami do wnętrz. Teraz na Burakowskiej swój flagowy salon otwiera także Comforty!

Nowy salon Comforty wpisuje się w postindustrialny charakter miejsca. Stworzono w nim wyjątkową przestrzeń, która nie tylko jest znakomitym tłem dla designerskich mebli, lecz także daje miłośnikom designu - klientom, architektom i projektantom wnętrz - możliwość twórczej pracy.

We flagowym salonie Comforty, obok tegorocznych nowości, które miały premierę podczas targów Salone Internationale del Mobile w Mediolanie, zobaczymy znane meble autorstwa Tomka Rygalika, Tomasza Augustyniaka, Philippe Nigro, Lucidi Pevere Studio i Anderssen & Voll Studio, w zupełnie nowych kolorach. Po raz pierwszy w Polsce dostępne będą - w pełnym wyborze - tkaniny obiciowe słynnej duńskiej marki Kvadrat.

Obok mebli tapicerowanych, drewnianych oraz lamp Comforty pojawią się ekskluzywne dywanów marki Toulemonde Bochart, a także akcesoria, dodatki i świece zapachowe marek Baobab, Costes, Kelly Hoppen, Millefiori, tworzące niepowtarzalny klimat wnętrz.

W salonie znajdą się również lampy słynących z wzornictwa marek: Contardi, Diesel - Foscarini, Lightyears, Ralph Lauren Home i Viabizzuno.

Z okazji otwarcia salonu, do końca stycznia 2013 roku, wszystkie meble tapicerowane Comforty dostępne będą w bardzo atrakcyjnych cenach!

Salon Comforty otwarty będzie w godzinach: pon.-sob. - 10-21, niedz. - 10-18.
adres: Warszawa, ul. Burakowska 4

źródło: Comforty
zdjęcia: Bartek Gorka i Ernest Winczyk