Gdy nie ma wiele miejsca, liczy się pomysł i funkcjonalne rozwiązania. Do końca 2012 roku trwa promocja Aquaform na meble, wanny i kabiny prysznicowe przeznaczone właśnie do małych łazienek.

Jak urządzić małą łazienkę? Szafki, które pomieszczą kosmetyki, ręczniki i środki czystości, elegancki prysznic, a nawet wannę można zmieścić nawet na niewielkiej przestrzeni. Będzie łatwiej, jeśli postawimy na wyposażenie, które zaprojektowano właśnie z myślą o małych łazienkach.

W ofercie Aquaform znajdziemy wiele takich produktów, np. półokrągły głęboki brodzik, niewysoką kabinę prysznicową Bornego (wys. 167 i 185 cm), prostokątną wannę Arcline o wymiarach 140 x 70 cm, harmonijkowo składany parawan Modern 2 czy praktyczne modułowe meble Flex.

- Teraz właściciele małych łazienek mogą przekonać się, że małe nie tylko jest piękne, ale i funkcjonalne - mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu Aquaform. - Przygotowaliśmy specjalną promocję na nasze produkty dedykowane właśnie małym łazienkom. Akcja trwa do końca grudnia 2012 roku.

Promocyjne ceny wyposażenia Aquaform do małych łazienek:

  • wanna Arcline, prostokątna, wymiary 140 x 70 cm - 453 zł
  • Parawan Modern 2, szkło przejrzyste, (profile chrom mat) - 491 zł
  • kabina Borneo 167 cm wysokości, 80 x 80 cm  - 730 zł
  • szafki wiszące Flex - od 165 zł
  • szafki podumywalkowe Flex - od 132 zł

źródło i zdjęcia: Aquaform