Wykańczasz mieszkanie albo planujesz remont? W Strefie Zamieszkania - nowej sieci salonów z wyposażeniem wnętrz - znajdziesz nie tylko potrzebne materiały, lecz także inspiracje i fachową pomoc.

Farby, tapety, podłogi, drzwi wewnętrzne, a także narzędzia i chemię budowlaną, czyli krótko mówiąc, wszystko, co potrzebne przy wykańczaniu lub remoncie mieszkania, kupić można w sieci salonów Strefa Zamieszkania.

Oprócz artykułów wyposażenia wnętrz znanych marek w przystępnych cenach - można nawet negocjować! - w Strefie Zamieszkania znajdziemy inspirujące grafiki i zdjęcia z pomysłami na ich aranżację we wnętrzu.

Wszelkie wątpliwości pomogą nam wyjaśnić kompetentni sprzedawcy. A jeśli potrzebujemy nie tylko porady, lecz także pomocy w zmierzeniu remontowanych pomieszczeń, transporcie towaru albo montażu paneli podłogowych i drzwi, też możemy na nią liczyć.

Aby zakupy w Strefie Zamieszkania były przyjemnością, zadbano o przejrzysty układ towarów. Jest także miejsce do odpoczynku, gdzie możemy napić się kawy, oraz kacik dla dzieci.

Salonów Strefa Zamieszkania jest 8 - w podwarszawskim Piasecznie, Krakowie, Radomiu, Lublinie, Płocku, Pszowie, Białce i Limanowej.

źródło i zdjęcia: Strefa Zamieszkania