Zwisy, kinkiety, stojące lampy biurkowe i podłogowe Loft to nowość marki Nowodvorski Lightning, która pomoże nadać industrialny styl nawet zwykłemu mieszkaniu.

W otwartej przestrzeni loftu światło odgrywa niezwykle ważną rolę. Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie pomoże podzielić w przestronne wnętrze na bardziej intymne strefy, podkreśli fakturę wykorzystanych materiałów, zaakcentuje industrialne detale.

Charakter wnętrza w industrialnym stylu doskonale podkreślą lampy z nowej kolekcji Loft marki Nowodvorski Lighting. Lampy stojące biurkowe i podłogowe oraz kinkiety i zwisy stylizowane są na fabryczne, emaliowane lampy, jakich używano w halach produkcyjnych, więc idealnie wkomponują się w klimat loftu.

Wszystkie lampy Loft mają rozszerzające się do dołu blaszane abażury i żarówki zamknięte w stalowych stelażach. Dostępne są w 4 neutralnych kolorach: kremowe (antique ecru), szare (taupe), czekoladowe (chocolate) i cynkowane (zinc). Dzięki uniwersalnej gamie barw doskonale będą współgrać zarówno z jasnymi, jak też z ciemnymi kolorami ścian i elementów wyposażenia.

Kolekcja lamp LOFT:

  • zwis Loft, długość: 140 cm, średnica: 34 cm, cena 191,73 lub 201,74 zł (w zależności od koloru),
  • konkiet Loft, wysokość: 45 cm, odległość od ściany: 34cm, cena cena 191,73 lub 201,40 zł (w zależności od koloru),
  • lampa biurkowa Loft, wysokość: 48 cm, szerokość: 37 cm, średnica: 25 cm, cena 163,24 zł,
  • lampa podłogowa Loft, wysokość: 179 cm, średnica: 50 cm, cena 344,96 zł.

źródło i zdjęcia: Nowodworski Sp.j.