Znany już kolejne talenty odkryte na kursach projektowania wnętrz Creatora. Na zakończonym w lutym 2013 roku kursie projektowania wnętrz w Warszawie wyróżniony został projekt Agaty Święszkowskiej, a na krakowskim kursie projektowania wnętrz i ogrodów, który zakończył się w marcu, jurorzy najwyżej ocenili projekt Magdaleny Baran. Gratulujemy!

Projekt salonu - Agata Święszkowska Agata Święszkowska - projektantka wnętrz

Agata Święszkowska jest tegoroczną absolwentką Wydziału Architektury Krajobrazu Warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

- Przygotowanie do zawodu zaczęłam już 10 lat temu, zapisując się na zajęcia z rysunku organizowane w Domu Kultury w Łomży, skąd pochodzę - mówi projektantka. - Na decyzji o kierunku studiów zaważyła pasja do ogrodów, którą zaszczepiła we mnie babcia. Projektowanie wnętrz zawsze jednak pozostawało moim marzeniem, które wreszcie postanowiłam spełnić.  

- Już w trakcie studiów zaczęłam z powodzeniem prowadzić działalność architekta. Początkowo projektowałam ogrody, ale także balkony i patia. Zajmowałam się również ich wykonaniem. Mam nadzieję, że do udanych realizacji wkrótce dołączy wiele ciekawych wnętrz.

Projekt salonu z kuchnią - Magdalena Baran Magdalena VBaran - projektantka wnętrz

Projekt pokoju dziennego z aneksem jadalnym Magdaleny Baran jury uznało za najciekawszy na kursie projektowania wnętrz i ogrodów, który zakończył się w marcu 2013 roku w Krakowie. Magdalena Baran jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.

Patronat Czas na WnętrzeNajbliższe terminy kursów projektowania wnętrz Creator:

  • Warszawa - 13 kwietnia - 26 maja 2013 (zaawansowany), 20 kwietnia - 30 czerwca 2013 (podstawowy),
  • Kraków - 18 maja - 7 lipca 2013 (podstawowy), 15 czerwca - 28 lipca 2013 (zaawansowany),
  • Wrocław - 25 maja - 14 lipca 2013.

Wykładowcy, Dominika Dyl i Miłosz Kowalski, to projektanci o ogromnym doświadczeniu. Od lat prowadzą zajęcia na uczelniach i mają ogromny dar przekazywania wiedzy.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02