Zaprojektuj kuchnię i łazienkę w jednym z warszawskich apartamentowców Atlas Estates. Udział w konkursie "Homplexowe Wnętrza" może stać się Twoją przepustką do kariery!

Patronat Czas na WnętrzeSerwis internetowy z interaktywnymi przepisami na wnętrza homplex.pl i warszawski deweloper Atlas Estates zapraszają projektantów wnętrz do udziału ew konkursie na projekt kuchni i łazienki.

Deweloper - jako główny partner konkursu - udostępnia plany mieszkań w trzech warszawskich inwestycjach: ConceptHouse Mokotów, Apartamenty przy Krasińskiego oraz Capital Art Apartments.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, otrzymają gotowe pomysły na aranżację mieszkania, a projektanci - poza nagrodami - i mają szansę na odpłatne wykonanie dalszych projektów i możliwość ich realizacji.

W II edycji konkursu Homplexowe Wnętrza zadanie projektanta polega na wykonaniu fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni i łazienek na planach mieszkań dewelopera. Projektując, należy wziąć pod uwagę potrzeby przyszłych mieszkańców i wykorzystać elementy wyposażenia wnętrz partnerów konkursu, m.in. marek Ceramika Paradyż i MyWay (płytki i mozaiki), Kermi (kabiny prysznicowe i grzejniki), Drewpol (fronty mebli kuchennych), Porta i Villadora (drzwi), Artewizjon (stoły), Loft Design System (ścienne panele 3d), ArteEspina (dywany), Homplex Studio (tapety i fototapety), Jasno (shuttersy) i TouchOfArt (obrazy polskich artystów).

Na laureatów konkursu Homplexowe Wnętrza czekają liczne nagrody, m.in.: podróż na targi 100% Design w Londynie, nagrody pieniężne w dwóch kategoriach wiekowych w każdej z trzech inwestycji Atlas Estates, nagrody publiczności i nagrody rzeczowe oraz publikacja projektów przez partnerów medialnych konkursu.

Autora wybranego projektu będzie mógł wziąć udział w certyfikowanym szkoleniu z obsługi programu Revit Architecture, którego dystrybutorem jest partner technologiczny konkursu, firma Tech Data polska. Jest to narzędzie ułatwiające pracę architektom nie tylko na etapie koncepcji i projektowania, ale i realizacji projektu.

Ponadto wszystkie prace, które spełnią warunki konkursu, zostaną zaprezentowane w serwisie homplex.pl i poddane ocenie internautów. Wybrane aranżacje na stronach swoich inwestycji udostępni także Atlas Estates.

Wyróżniający się projektanci mają również szansę na dalszą współpracę z Homplexem i partnerami konkursu. Specjalne wyróżnienie dla wyjątkowych projektów przyznają również blogerki wnętrzarskie

2. edycja konkursu Homplexowe Wnętrza rozpoczyna cykl wyzwań dla projektantów. Do końca 2013 roku planowane są cztery edycje, za każdym razem dedykowane dwóm innym pomieszczeniom.

Konkurs wystartował 1 marca 2013 roku, prace konkursowe - wizualizacje aranżacji kuchni i łazienki - należy zgłaszać należy na platformie homplex.pl od 15 do 30 kwietnia 2013. Wyniki ogłoszone zostaną podczas majowej konferencji dla architektów wnętrz, organizowanej przez firmę Virtus Studio.

Więcej informacji na stronie konkursu Homplexowe Wnętrza.