Warszawskim amatorom nowoczesnego designu Soho Factory przedstawiać nie trzeba. W tej modnej postindustrialnej przestrzeni powstał właśnie nowy sklep z designem - showroom Dado Design. Co w nim zobaczymy?

Krzesła, krzesła i jeszcze raz krzesła... kolorowe, pomysłowe, zaskakujące niezwykłymi kształtami i materiałami, z których je wykonano. A oprócz nich, także fotele, hokery i stoły, tkaniny, lampy oraz designerskie dodatki stworzone przez światowych projektantów.

Do tej pory designerskie krzesła takich marek jak: Infiniti, Slide, Riga Chair, Gaber, L.Kleiber i Emeco mogliśmy kupić w sklepie internetowym Dado Design. Teraz - w showroomie w Soho Factory - możemy  przed kupnem zobaczyć je na własne oczy i sprawdzić, czy wygodnie się na nich siedzi. A wybór form i kolorów naprawdę robi wrażenie!

Co jeszcze znajdziemy w sklepie z designem Dado Design?

Tekstylia marki Kvadrat - topowego europejskiego producenta tkanin obiciowych (i nie tylko), który współpracuje z takimi sławami designu jak Patricia Urquiola czy bracia Ronan i Erwan Bouroullec.

Miłą niespodzianką jest, że w Dado Design próbki tkanin oglądamy nie jako skrawki we wzorniku, lecz małe poduszeczki. Dzieki temu znacznie łatwiej wyobrazić sobie swoją kanapę lub fotel obity wybraną tkaniną.

Showroom Dado Design to nie tylko sklep z designem, lecz po prostu miejsce przyjazne miłośnikom sztuki i nowoczesnego wzornictwa. Organizowane w nim będą wystawy zdjęć, plakatów i malarstwa, czyli szeroko rozumianej sztuki, którą można mieć w domu, a także spotkania dla architektów.

Showroom Dado Design
Soho Factory, ul. Mińska 25, budynek 74, Warszawa
czynny w godzinach: pon.-pt. - 10-18, sob. - 10-14
sklep internetowy: www.dadodesign.pl

źródło i zdjęcia: Dado Design