"Primavera" to po włosku "wiosna". I właśnie na wiosnę w sklepie Francuska Weranda pojawiły się piękne tapicerowane meble we francuskim stylu. Co najciekawsze, pochodzą z Polski i miło zaskakują i jakością, i ceną!

Najwyższej jakości tkaniny, kunszt krawiecki i ciekawe wzornictwo - to tajemnice sukcesu firmy Primavera Furniture. Nieczęsto zdarza się, aby polski producent mebli stawał się rozpoznawalny na świecie nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim dzięki najmodniejszemu wzornictwu i tkaninom. Tymczasem fotele, sofy, krzesła i pufy Primavera Furniture przebojem wkroczyły do apartamentów i domów Europy Zachodniej, Skandynawii, a ostatnio również USA i Kanady! Najwyższy czas, aby docenili je także rodacy.

Od niedawna meble tapicerowane Primavera Furniture możemy kupić w sklepie Francuska Weranda - zarówno stacjonarnym, jak i internetowym. To pierwsza polska marka, którą możemy zobaczyć obok mebli takich uznanych producentów jak Riviera Maison, Country Corner czy Moltex.

We meblach Primavera Furniture widoczne są inspiracje stylem francuskim - sofy, fotele, krzesła i pufy mają delikatne kształty i subtelną kolorystykę. Tkaniny obiciowe pochodzą od prestiżowych producentów, takich jak Athenea, Textaafoam i Tempotest.

Decydując się na mebel Primavera Furniture, możemy wybrać nie tylko rodzaj i kolorystykę obicia, lecz także typ siedziska (miękkie lub twardsze), a nawet kolor nóg. Jeżeli chcemy, by nasza sofa lub fotel  były wyjątkowe, możemy zamówić ozdobienie go haftem (dowolny napis lub brazek) albo lamówką w ulubionym kolorze. 

- Aby produkty znalazły się w ofercie mojego showroomu i sklepu internetowego - tłumaczy właścicielka Francuskiej Werandy, Magdalena Liberda - muszą łączyć najmodniejszy, francuski styl, najwyższą jakość oraz jak najniższe ceny. Primavera Furniture spełnia te warunki. Zresztą, poznałam tę markę najpierw jako klient.

- Kupiłam jedną z sof do własnego mieszkania - zwierza się Magdalena Liberda. - Dzięki temu mam pewność, że również klienci Francuskiej Werandy z pewnością będą zadowoleni z mebli Primavera Furniture.

Meble Primavera Furniture można obejrzeć i kupić m.in. w showroomie Francuskiej Werandy przy ul. Kopernika 8/18 w Warszawie, gdzie znajduje się ich największa ekspozycja (4 rodzaje sof, 3 rodzaje foteli, 2 rodzaje puf i 2 rodzaje krzeseł) oraz w sklepie internetowym Francuska Weranda.

źródło i zdjęcia: Francuska Weranda, Wyłącznym partnerem handlowym Primavera Furniture na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego