Wraz z modą na lofty i styl industrialny beton przestał być wstydliwie ukrywany pod tynkiem. Coraz częściej zadajemy sobie pytanie, jak na zwyczajnej otynkowanej ścianie stworzyć efekt betonu. Pomoże nam w tym tynk strukturalny Silveno Decorazione.

Surowa betonowa ściana stała się ostatnio obiektem pożądania. I to nie tylko w loftach czy wnętrzach w stylu industrialnym - szarość betonu wkradła się już nawet do wnętrz w stylu glamour i eklektycznych!

Oryginalne gołe betonowe ściany w dzisiejszych mieszkaniach to rzadkość, ale efekt betonu można stworzyć na wiele sposobów. Najprostszym i najmniej kosztownym jest tynk strukturalny.

Efekt Betonu marki Silveno Decorazione to tynk strukturalny na bazie spoiw wapiennych i pyłu marmurowego. Ostateczny efekt dekoracyjny zależy od tego, jak uformujemy powierzchnię - jeśli na gładko lub z drobnymi zacierkami, uzyskamy beton w wersji "soft", który doda pazura wnętrzom np. w stylu glamour. Jeśli natomiast zależy nam na industrialnym klimacie, możemy na tynku strukturalnym odtworzyć zarys szalunku lub deskowania.

Efekt Betonu - tynk strukturalny Silveno Decorazione - właściwości:

  • kolor: szary, z możliwością powierzchniowego barwienia lakierami
  • postać: proszek
  • wydajność: 1m²/kg
  • produkt dostępny w salonach Strefa Zamieszkania

źródło i zdjęcia: Strefa Zamieszkania