Prysznic na guziki? Czemu nie? Słuchawka prysznicowa GROHE Power & Soul to przykład, jak drobiazg może zmienić życie na lepsze.

Masz wielofunkcyjną słuchawkę prysznicową? To przypomnij sobie, kiedy ostatnio z tej wielofunkcyjności korzystałeś... Niestety, obrócenie tarczy natrysku namydloną dłonią bywa kłopotliwe. Zwłaszcza jeśli na tarczy narósł już kamienny osad. Poprzestajemy więc na "ulubionym" ustawieniu słuchawki prysznicowej...

A przecież raz mamy ochotę orzeźwić się silnym wodnym biczem, kiedy indziej zrelaksować pod miękkim niczym krople deszczu strumieniem. 

Dlatego najnowsza słuchawka prysznicowa GROHE - Power & Soul zamiast uciążliwego obrotowego pierścienia ma wygodne przyciski One-Click Showering. Wystarczy wcisnąć guzik na tylnej części prysznica ręcznego lub na boku deszczownicy i poleci taki strumień, na jaki w tej chwili mamy ochotę.

Do wyboru mamy rozproszony strumień (Rain), delikatny, z napowietrzonymi kroplami Rain O2, orzeźwiający bicz wodny (Jet) i ruchomy, masujący strumień Bokoma Spray™. Prosto, wygodnie i przyjemnie.

Także o trwałość tego rozwiązania nie musimy się obawiać. Słuchawki prysznicowe i deszczownice Power & Soul, podobnie jak wszystkie prysznice GROHE, produkowane są w Lahr, w Niemczech. System One-Click Showering (wybór strumieni prysznicowych za pomocą jednego przycisku) został skrupulatnie przetestowany w tamtejszym laboratorium.

Automaty testujące zmianę strumienia, przy użyciu na przemian ciepłej i zimnej wody, i to w dodatku bardzo twardej (24 stopnie według niemieckiej skali twardości), wykazały, że słuchawka prysznicowa z przyciskami działać będzie bez zarzutu nawet po 10 tysiącach zmian strumienia! A wszystko po to, aby kąpiel pod prysznicem była jeszcze przyjemniejsza?

źródło i zdjęcia: GROHE