Dzieci lubią misie... a także sowy, sarenki, zające, jeże... Teraz leśnych przyjaciół mogą zaprosić do swojego pokoju. Bez obaw, choć wyglądają jak żywe, zwierzęta są zupełnie niegroźne i niekłopotliwe, bo to naklejki na ścianę.

Czy boisz się niedźwiedzia? Możemy zaopiekować się sarenką? Czy lisek może zamieszkać w moim pokoju? Te pytania nie muszą już budzić przerażenia rodziców. Jeśli twoje dziecko marzy, aby zaopiekować się dzikim zwierzątkiem, możesz spełnić jego pragnienie.

W sklepie internetowym Żyrafy z Szafy pojawiły się leśne zwierzęta. Metrowy niedźwiedź, sarna czy lis - zwierzęta jak żywe, choć to naklejki na ścianę.

Niezwykle realistyczna kolekcja "Leśni Przyjaciele" holenderskiej firmy KEK Amsterdam powstała w reakcji na często przesłodzone i odrealnione wizerunki zwierząt, jakimi otacza się dzieci.

Naklejki na ścianę KEK Amsterdam są świeże, niebanalne i ciekawe, a do tego mają walor edukacyjny, bo projektanci starali się, by zwierzęta wyglądały tak, jak w rzeczywistości. I dzięki temu mają swój urok!

Oprócz naklejek KEK Amsterdam proponuje również zestawy fluorescencyjne, świecące w ciemnościach, tapety do pokoju dziecięcego. 

źródło i zdjęcia: zyrafyzszafy.pl