Druga edycja konkursu Homplexowe Wnętrza rozstrzygnięta! 155 projektów kuchni i łazienek oraz nagrody warte 40 tysięcy złotych - zobacz, kto wygrał!

Patronat Czas na Wnętrze23 maja w Warszawie odbyła się gala wieńcząca 2. edycję konkursu Homplexowe Wnętrza. Do konkursu zarejestrowało się 330 projektantów, a ostatecznie w rywalizacji o nagrody wzięło udział 155 projektów kuchni i łazienek w zraz z fotorealistycznymi wizualizacjami. Nagrody i wyróżnienia zdobyło 22 architektów wnętrz, a w głosowaniu publiczności oddano w sumie 15 tysięcy głosów!

- Uczestnicy Homplexowych Wnętrz 2013 Kuchnie & Łazienki nadesłali niesamowite projekty - wyjątkowo pomysłowe i profesjonalnie wykonane. Poziom w porównaniu z poprzednią edycją jest zdecydowanie wyższy i widać, że uczestnicy włożyli w swoje prace wiele serca i wysiłku - mówi Anna Walkowska, dyrektor zarządzająca w firmie Homplex. - Nadesłane projekty wnętrz będziemy pokazywać możliwie szeroko, zarówno w internecie jak i poza nim, promując dobry, polski design i fantastycznych projektantów, których kreatywność zachwyca i inspiruje do zmian - dodaje.

Homplexowe wnętrza - laureaci konkursu

Kapituła konkursu Homplexowe Wnętrza przyznała sześć równorzędnych nagród głównych w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii Młodzi Projektanci zwyciężyli:

  • Jakub Bortko,
  • Agnieszka Cichecka,
  • oraz Katerina Żadan z Ukrainy.

W kategorii Dojrzali Projektanci nagrody otrzymali:

  • Katarzyna Kimaczyńska,
  • Wojciech Rogacki
  • oraz zespół: Katarzyna Wątły i Ernest Kośka.

Organizator konkursu - Homplex.pl - przyznał również dwie nagrody dodatkowe: wyjazd z Homplexem do Doliny Krzemowej w USA wygrał Serj Rubalevsky z Uzbekistanu (kuchnia, łazienka), a wyjazd na targi 100% Design w Londynie - Paulina Kochanowicz (kuchnia, łazienka).

Na stronie internetowej konkursu znajdziemy listę wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych projektantów, a także wszystkie konkursowe wizualizacje

źródło i zdjęcia: Homplex, na zdjęciu wprowadzającym wizualizacja łazienki, proj. Katerina Żadan