Planujesz kupić ekspres? Dowiedz się, jakich ekspresów do kawy najczęściej szukają Internauci. Skąpiec.pl przygotował raport specjalny na ten temat.

Patronat Czas na WnętrzeSkąpiec.pl sprawdził, jakie ekspresy do kawy cieszyły się największym zainteresowaniem Internautów w I kwartale 2013 roku i jakie kryteria były dla nich istotne przy wyborze.

Z raportu dowiesz się m.in. jakie ekspresy do kawy są najbardziej poszukiwane, które marki cieszą się największym zaufaniem oraz ile pieniędzy użytkownicy Skąpiec.pl byli skłonni przeznaczyć na urządzenie do parzenia kawy. 

Obok wyczerpującej analizy wyszukiwań Internautów, w raporcie znajdziemy opinie ekspertów: dziennikarzy, blogerów i baristów, którzy doradzają, jaki ekspres do kawy wybrać.

Jakiego ekspresu do kawy szukają Internauci?

Co jest dla Internautów ważniejsze - marka czy cena? Jaki rodzaj ekspresu - ciśnieniowy czy przelewowy - spotkał się z większym zainteresowaniem? I oczywiście - TOP 10 ekspresów do kawy, czyli dziesięć modeli, które cieszyły się największą popularnością, oraz ich zalety i wady. Tego wszystkiego dowiesz się z raportu specjalnego Skąpiec.pl o ekspresach do kawy, który możesz za darmo pobrać tutaj. To naprawdę nieoceniona pomoc w wyborze.

źródło i zdjęcia: Skąpiec.pl