Planujesz remont łazienki? Wybór armatury łazienkowej to jedna z najważniejszych decyzji, jakie będziesz musiał podjąć. Kran do umywalki czy prysznic - choć zwykle niewielkie - to nie drobiazgi. Raport specjalny serwisu Skąpiec.pl pomoże Ci trafnie wybrać.

Patronat Czas na WnętrzeWybór armatury łazienkowej to poważna decyzja - od niej zależał będzie wystrój naszej łazienki, lecz przede wszystkim to, czy korzystanie z niej będzie wygodne i ile zapłacimy za wodę. Nie bez znaczenia więc jest design, ale przede wszystkim liczą się jakość, trwałość, ergonomia i wodooszczędność kranów i pryszniców.

Serwis Skąpiec.pl sprawdził, jaka armatura łazienkowa cieszyła się największym zainteresowaniem internautów oraz czym konsumenci kierowali się, poszukując kranu do umywalki czy zestawu natryskowego. Wyniki tej analizy znajdziemy w raporcie specjalnym "Armatura łazienkowa".

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru baterii łazienkowych?

Zanim sami zdecydujemy się na ten, czy inny model, warto dowiedzieć się, jakie kryteria - marka, cena czy może sposób montażu - są dla internautów najważniejsze, i poznać 10 najpopularniejszych produktów w kategoriach: baterie umywalkowe, bidetowe oraz wannowe i prysznicowe, zestawy natryskowe, słuchawki i węże prysznicowe, a także wylewki i deszczownice.

Z kolei w dziale "Okiem ekspertów" znajdziemy porady specjalistów pomocne przy wyborze armatury łazienkowej, przeczytamy m.in. o rozwiązaniach pozwalających oszczędzać wodę oraz o aktualnych trendach w designie.

Raport można pobrać ze strony Skąpiec.pl.

 

Zobacz także raport specjalny Ekspresy do kawy