Czerwone błyszczące serduszka, niebieskie skrzące się gwiazdki - żeby zmienić wystrój pokoju dziecka, nie trzeba zaraz kupować nowych mebli ani robić gruntownego remontu. Farba z hologramowymi dekoracjami to prosty sposób, by ożywić nudne ściany w pokoju dziecka i wprawić pociechę w zachwyt.

Farba dekoracyjna z hologramowymi serduszkami i brokatemTransparentna akrylowa farba JEGER Kids z dodatkiem brokatu oraz hologramowymi dekoracjami - niebieskimi gwiazdkami lub czerwonymi serduszkami - pozwoli w jeden dzień przemienić nudne gładkie ściany pokoju dziecka w fascynującą dekorację. I to bez zbytniego nadwerężania domowego budżetu.

'Hologramowa" farba JEGER Kids jest przezroczysta, więc jeśli chcemy zmienić kolor ściany, pomalujmy ją najpierw zwykłą farbą. Potem już, na czystą i suchą ścianę, możemy nanieść  farbę z hologramami. Potrzebne będą do tego dwa wałki - jeden do malowania, drugi, suchy do zebrania nadmiaru emulsji ze ściany. Jeśli podczas malowania zauważymy, że gwiazdki lub serduszka rozmieszczone są nierównomiernie, możemy małym pędzelkiem dołożyć je w puste miejsca.

Jedno opakowanie "hologramowej" dekoracji ściennej wystarczy na pomalowanie od 18 do nawet 20 m2. Produkty marki JEGER kupimy w sklepach Leroy Merlin.

źródło i zdjęcia: JEGER