Kolorowe, pomysłowe... W sklepach Tchibo pojawiły się akcesoria łazienkowe. Sprawdź, co ciekawego znajdziemy w kolekcji "Nowe oblicze łazienki".

Orzeźwiające jak poranny prysznic akcesoria łazienkowe w mgnieniu oka zmienią oblicze każdej łazienki. Przyjemnie, miękkie ręczniki i puszyste maty łazienkowe w energetycznych kolorach turkusu, zieleni i pomarańczu już od samego rana wprawia nas w dobry nastrój.

Z kolei pomysłowe i praktyczne wieszaczki i uchwyty na ręczniki i różne drobiazgi pozwolą lepiej wykorzystać przestrzeń w łazience. Tym bardziej, że w każdej chwili można je zdjąć lub przenieść w inne miejsce, bo mocowane są na przyssawki - bez wiercenia w kafelkach.

Nawet w małej łazience jest zwykle sporo rzeczy, które chcemy mieć od ręką, dlatego w najnowszej kolekcji Tchibo znajdziemy sporo pomysłów na przechowywanie, m.in. kosze na drobiazgi, "kieszonki" pod prysznic czy - zabawne i praktyczne - torbę na brudną bieliznę i pojemnik na proszek do prania w kształcie pralki.

Tych, którzy planują nie tylko kosmetyczne zmiany w aranżacji łazienki, zainteresują także meble - białe szafki podumywalkowe, słupki, konsole i sideboardy z białymi, brązowymi i niebieskimi frontami. Ciekawym, bardzo praktycznym pomysłem jest teleskopowy regał, który zmieści się w każdej łazience. Kupić je można jednak tylko w internetowym sklepie Tchibo.

Łazienka to przede wszystkim czystość, więc w najnowszej kolekcji Tchibo nie mogło zabraknąć przyborów do sprzątania. Oprócz mopów czy szmatek w ofercie znajdziemy także przeróżne szczotki - od typowych, po tak specjalistyczne jak szczotka do fug albo żaluzji. A wszystko w optymistycznych kolorach!

źródło i zdjęcia: Tchibo