Czasy, kiedy kanapa raz ustawiona tkwiła statecznie w miejscu, pomału mijają. Sofa modułowa Swing W126 może przycupnąć pod ścianą, z rozmachem wić się po pokoju albo zmienić się w kilka pufów i foteli. Wedle potrzeby i fantazji.

Na tegorocznych targach w Mediolanie premierę miała sofa modułowa Swing W126. Mebel, który powstał w Studio Projektowym Kler, wyraźnie ukazuje wzornicze zmiany w ofercie firmy. Z wdziękiem łączy nowoczesny design z tradycją i kunsztem wykonania.

Budząca muzyczne skojarzenia nazwa mebla jest w pełni uzasadniona, bo sofa modułowa Swing daje ogromną swobodę improwizacji przy aranżacji wnętrza.

Kanapa Swing to właściwie 5 podstawowych modułów - siedzisk i siedzisk z oparciami - które można ustawiać w proste ciągi lub wklęsłe i wypukłe łuki. Albo używać  jako niezależne siedziska.

Łączenie i rozłączanie modułów nie wymaga żadnych narzędzi, przypomina raczej budowanie z klocków. Również design kanapy Swing bardziej przypomina zabawki niż poważne meble. Frywolności meblom dodają  kolorowe tkaniny obiciowe i ozdobne kedry (lamówki).

Tak więc Swing W126 to mebel z fantazją i bez kantów. Moduły świetnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza pokoi młodzieżowych, jak również w przestrzenie publiczne o modernistycznej architekturze.

źródło i zdjęcia: KLER SA