Jakie kolory wnętrz będą modne? MAGNAT ogłosił właśnie trendy kolorystyczne na 2013 rok - gotowe zestawy kolorów i faktur, które pomogą urządzić modne wnętrze w wybranym stylu. Zobacz!

Niezależnie, czy lubisz wnętrza klasyczne czy nowoczesne, stonowane czy pełne kontrastów, możesz urządzić je w modnych kolorach. Tegoroczne trendy farb MAGNAT inspirowane tym, co obecnie na świecie najmodniejsze, a jednocześnie uwzględniają różne gusta, upodobania i style życia.

Zestawy kolorów farb MAGNAT i systemów dekoracyjnych MAGNAT Style w czterech stylach przygotowali doświadczeni eksperci od psychologii koloru, designu, stylizacji i architekturą wnętrz.Oto, co proponują na rok 2013:

Innowacyjność - trendy farb Magnat 2013

Paleta kolorów dla ludzi uwielbiających eksperymenty i szukających przygód. Intensywne, pełne życia kolory i ekstrawaganckie, nieoczywiste połączenia - to kwintesencja trendu Innowacyjność. Tak mieszkać lubią osoby niezależne i twórcze, wciąż poszukujące nowych pomysłów, które od wnętrza oczekują nie tylko wygody i relaksu, lecz także czegoś ekscytującego i zaskakującego.

Moc Natury - trendy farb Magnat 2013

Przyroda jest nieustająca inspiracją. Dla tych, którzy lubią kontemplować jej harmonijne piękno, bezkresne przestrzenie i surrealistyczne naturalne wzory, powstał trend Moc Natury. Dominują w nim kolory ziemi, pojawiają się faktury o surowej, naturalnej ziarnistości. Przeniesione do wnętrza, są wyrazem szacunku dla natury i chęci odnalezienia w niej ukojenia i wewnętrznej harmonii.

Esencja Życia - trendy farb Magnat 2013

To trend ponadpokoleniowy - pełen uwielbienia tradycji, ale w zgodzie ze współczesnością. Delikatne, pastelowe kolory z palety barw Esencja Życia spodobają się tym, którzy we wnętrzu poszukują harmonii i poczucia bezpieczeństwa. Choć znakomicie poruszają się w świecie nowoczesnych technologii, szanują przeszłość i szukają sposobu na pogodzenie tradycyjnych wartości z nowoczesnym stylem życia.

Bunt Miasta - trendy farb Magnat 2013

Kwintesencja miejskiego stylu - zestaw mocnych, chłodnych kolorów i wyraziste, ostre struktury, z dominującą nutą szarości.  Trend Bunt Miasta spodoba się fanom tatuaży, ćwieków i industrialnego stylu, bo ma w sobie wszystko to, czym żyje współczesne społeczeństwo. Wyczuwa się w nim buntowniczy niepokój i niezgodę na ugładzony porządek świata. Używając tych kolorów stworzymy wnętrze kipiące energią, ale równocześnie będące azylem dla niespokojnego ducha.

źródło i zdjęcia: MAGNAT/FFiL Śnieżka