Relaks na kanapie chętnie umilamy sobie, słuchając muzyki. W salonach Agata Meble znajdziemy mebel wypoczynkowy doskonały - wygodny narożnik Sono z odtwarzaczem muzyki i głośnikami.

Narożnik Sono został wyposażony w wysokiej jakości nagłośnienie stereo. W bokach kanapy zamontowano dwa głośniki oraz dodatkowo, pośrodku, subwoofer (głośnik niskotonowy).

Odtwarzaniem muzyki możemy sterować bez wstawania z kanapy - za pomocą umieszczonego w narożniku panelu, który jest jednocześnie stacją dokującą i ładującą iPhone'a, ma też wejście USB. Nic więc nie stanie nam na przeszkodzie, by delektować się ulubionymi utworami. Nie potrzebujemy martwić się o odpowiednie ustawienie głośników, kable, połączenia...  Wystarczy wygodnie się rozsiąść i włączyć muzykę.

Narożnik Sono, dostępny w salonach Agata Meble, cieszy nie tylko uszy, ale i oczy. Zwraca uwagę niebanalny design - wyważone połączenie nowoczesnych, opływowych linii i eleganckiej klasyki. Obicie to  luksusowa, naturalna skóra. Kolor możemy wybrać według według wzornika. W awangardowej czerwieni świetnie wkomponuje się w odważne, designerskie wnętrze, biały, z kolei, podkreśli stonowaną elegancję salonu.

Narożnik Sono daje naprawdę duże możliwości aranżacyjne. I choć to mebel dość ekskluzywny, nie zapomniano o walorach praktycznych. Można go bez problemu rozłożyć, zmieniając w wygodne miejsce do spania o wymiarach 138 x 198 cm. Sam narożnik ma szerokość 285 cm, głębokość 285 cm i wysokość 94 cm i mieści również pojemnik na pościel. Cena zależy od obicia, za ten w czerwonej skórze zapłacimy od  8465 zł.

źródło i zdjęcia: Agata Meble