Jeśli kręcą was orientalne klimaty, lubicie egzotyczne drewno, barwne tkaniny, mosiężne lampy i w ogóle wnętrza przywodzące na myśl gorące Indie, znacie już pewnie Sharda Home. Już niebawem zaprosi Was w swoje progi nowy salonu firmy w podwarszawskich Jankach.

Już w sobotę 10 sierpnia 2013 roku w Parku Handlowym Janki pierwszych klientów powita drugi warszawski salon Sharda Home.

Sharda to hinduska bogini mądrości. Jednak nazwa salonu nie pochodzi z mitologii. Takie  imię nosi matka założyciela firmy, Ashutosha Johri. Właściciel Sharda Home przyjechał do Polski na studia, a potem sprowadził tu swoją rodzinę. Ponieważ jednak jego matka nie czuła się w nowym miejscu komfortowo, postanowił stworzyć dla niej dom taki, jak ten w Indiach.

Goście odwiedzający państwa Johri zachwycali się orientalnymi meblami i dodatkami, tworzącymi niezwykłą atmosferę. W ten sposób miłość i pasja do pięknych wnętrz przerodziła się w biznes.

Sharda Home to sklepy z niezwykłymi, ręcznie wykonanymi przedmiotami, które wyglądają tak, jakby były przekazywane z pokolenia na pokolenie - meble z drewna egzotycznego, oświetlenie, tekstylia, lustra, zegary i inne akcesoria dekoracyjne.

Salon w Parku Handlowym Janki to już czwarty sklep marki, pozostałe działają we Wrocławiu,  Lubinie i w warszawskiej w Domotece. Ten ostatni w sierpniu będzie świętował pierwsze urodziny. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalne zniżki na meble i dodatki.

źródło i zdjęcia: Sharda Home/Park Handlowy Janki