Zanim zabierzemy się do malowania, ściany trzeba wyrównać, zaszpachlować pęknięcia i inne uszkodzenia. Przyda się do tego gotowa gładź szpachlowa Jeger Gold Bond - wygodna dla fachowca i dla amatora.

Malowanie ścian i sufitów, niezależnie czy robimy to sami, czy zlecamy fachowcom, to zawsze spore zamieszanie. Trzeba więc zadbać, by efekt był wart naszego wysiłku, pieniędzy i poniesionych niewygód. Kluczem do sukcesu jest staranne przygotowanie ścian - naprawienie wszystkich pęknięć i ubytków, wygładzenie nierówności przed malowaniem.

Nowość marki Jeger - gotowa gładź szpachlowa Gold Bond - znakomicie ułatwi nam to zadanie. Masa jest gotowa do użycia - wystarczy dobrze ją wymieszać w wiaderku, nanieść na ścianę, a gdy wyschnie, łatwo można ją szlifować. A jeśli uznamy, że gładka ściana jest nudna, możemy przy jej użyciu stworzyć dekoracyjną fakturę, na przykład imitującą stary tynk wapienny. Wszystko zależy od naszej inwencji.

Gotowa masę szpachlową Jeger Gold Bond można nakładać ręcznie lub maszynowo, na różnego rodzaju podłoża, m.in. betonowe, gipsowe, gipsowo-kartonowe, a także wapienne. Kupimy ją m.in. w marketach Leroy-Merlin, w wiaderkach po 5,5 kg (cena ok. 26 zł) oraz 18 kg za ok. 85 zł.

Zobacz także inne dekoracje ścian marki Jeger

źródło i zdjęcie: Jeger