Nowo otwarta w Krakowie Pracownia Wnętrz to nie zwykły sklep z meblami. Kupimy tam produkty hand-made, weźmiemy udział w warsztatach projektowania wnętrz, spotkamy innych pasjonatów dobrego wzornictwa - wszystko pod jednym dachem!

Krakowski salon Meble VOX  przy ul. Jasnogórskiej 2A przeszedł gruntowną metamorfozę i od 10 sierpnia jest jedyną w tak w tym mieście Pracownią Wnętrz.

Na powierzchni 1300 m² znajdziemy wiele wyjątkowych polskich i europejskich marek, które rzadko goszczą w galeriach wnętrzarskich, takie jak Art Popi czy Szare Myszy. Kupimy meble, renomowane niemieckie kuchnie, drzwi, podłogi, tekstylia, oświetlenie, szkło i ceramikę, artykuły dekoracyjne, okna, bramy garażowe, farby a nawet... specjalne zapachy do wnętrz!

Krakowski salon Meble VOX zaprojektowali lubiący niesztampowe projekty Mode:lina architekci. Stworzyli miejsce sprzyjające spotkaniom architektów i ludzi zainteresowanych dobrym wzornictwem.

W Pracowni Wnętrz każdy może skorzystać z darmowych konsultacji z projektantami, którzy pomogą opracować wymarzony projekt wnętrza. Na gości czeka też wzorcowe mieszkanie oraz strefa wypoczynku, z kawą, przekąskami i prasą branżową. Dla najmłodszych największą atrakcją z pewnością jest kino Young Users.

Organizowane będą także warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych, dostępna będzie także sala konferencyjna. 

Pracownia Wnętrz otwarta jest od piątku do soboty w godz. 10-19, a w niedzielę w godz. 11-18. Aktualne informacje o czekających nas atrakcjach dostępne są na stronie internetowej salonu.

źródło i zdjęcia: Meble VOX

Zobacz mieszkanie zaprojektowane przez biuro Mode:lina architekci