Gięte drewno ma w sobie coś magicznego. Uważajcie, bo jeśli zajrzycie do Actual Design Studio, zobaczycie meble, które mogą na długo zawładnąć Wasza wyobraźnią.

Stoły, krzesła, fotele, a nawet łóżka wyglądają jak uplecione ze zmysłowo wijącej się drewnianej wstęgi. Obok mebli Actual Design Studio trudno przejść obojętnie. Ich oryginalny design w połączeniu z finezją giętego drewna sprawia, że są urzekające i ponadczasowe.

Sekret ich urody tkwi w tym, że drewno gięte jest w kilku płaszczyznach. Meble Actual Design Studio robione są niemal w całości ręcznie, z drewna brzozowego o dekoracyjnym rysunku słojów, pochodzącego z czystej ekologicznie północnej części Karelli.

Miękkie kształty mebli inspirowane są naturalną formą drewna, a jednocześnie wspaniale podkreślają jego piękno. Podobnie szeroka paleta wybarwień i nakładana kilkoma warstwami emalia o wysokim połysku, która w magiczny sposób wydobywa szlachetną urodę rysunku słojów i zabezpiecza drewno przed uszkodzeniem.

Meble Actual Design Studio, tworzone są z pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kuszące wygodą poszycia siedzisk uszyto z naturalnej skóry i tkanin uznanych włoskich producentów. Pierwszy w Polsce salon Actual Design Studio otwarto niedawno się w warszawskim CWW Domoteka.

źródło i zdjęcia: Acutal Design Studio