Kreatywny gadżet w sam raz na początek rojku szkolnego - kolorowe taśmy Scotch to prosty sposób, aby ozdobić i oznaczyć przybory szkolne. Przydadzą się także w domu, bo można nimi dekorować niemal wszystko!

Niebieska, zielona, czerwona, różowa, pomarańczowa, fioletowa... Kolorowe, taśmy Scotch przeznaczone do dekoracji materiałów biurowych, szkolnych i innych przedmiotów codziennego użytku spodobają się nie tylko dzieciom, choć to głownie z myślą o niech je stworzono.

Taśmy łatwo usunąć i przykleić ponownie, więc możemy nimi oklejać co chcemy, bez obaw, że zniszczymy dekorowane powierzchnie. Specjalny klej sprawia, że taśma dobrze się trzyma, a mimo to można ją wielokrotnie odklejać i przyklejać. Poza tym po kolorowych taśmach Scotch da się pisać długopisem lub mazakiem, są więc znakomite do podpisywania książek lub zeszytów - bez niszczenia okładki!

Aby dać nam jeszcze większe pole do kreatywnej zabawy w dekorowanie, firma Scotch proponuje również szerokie taśmy pakowe z kolorowymi wzorami. Nadają się do ozdabiania nie tylko szkolnych przyborów, ale również elementów wnętrzarskich. Dzięki nim dziecko może odświeżyć swój pokój, rower, czy zabawki.

Kolorowe taśmy pakowe Scotch sprzedawane są na wygodnym podajniku, który ułatwia odrywanie małych kawałków.  Dziecko bez problemu wyklei z taśm tor wyścigowy na podłodze, ozdobi domek dla lalek czy szkolny piórnik. A kiedy wzór się znudzi, bez szkody będzie można go usunąć.

Od pierwszaka kolorowe taśmy Scotch chętnie pożyczą mamy i starsze siostry, bo plastry świetnie się nadają do ozdabiania domowych drobiazgów. Kolorowe paski mogą ozdobić doniczki, pudełka i inne domowe drobiazgi, a nawet meble.

Wąskie jednokolorowe taśmy Scotch kosztują około 5 zł/szt, natomiast szerokie taśmy pakowe Scotch z wzorem - około 9 zł/szt.

źródło i zdjęcia: 3M