Samsung Electronics Polska wprowadził właśnie do swojej oferty luksusową lodówkę french door. Model RF24FSEDBSR to lodówka przez duże "L" - obszerna, wygodna, nowoczesna i ładna. Poznajcie szczegóły...

Nowa lodówka french door Samsunga to propozycja dla tych, którzy nie muszą oszczędzać, ani miejsca w kuchni, bo urządzenie ma aż 90 cm szerokości, ani pieniędzy, bo do tanich nie należy.

Lodówka RF24FSEDBSR to w tej chwili topowy model Samsunga. Od pierwszej chwili zwraca uwagę ciekawy design i staranne wykonanie. Wystarczy delikatnie pociągnąć za rączkę, a drzwi i szuflady właściwie same się otwierają. Jeśli lubimy urządzać przyjęcia, lodówkę french door pokochamy za to, że na szerokich półkach bez trudu zmieszczą się nawet pokaźne półmiski. Zresztą, czy w lodówce, która ma 510 litrów pojemności, może zabraknąć miejsca?

Często używane produkty ułożymy tymczasem w pojemnej szufladzie (39 l) z ruchomymi przegródkami, które pozwalają utrzymać idealny porządek, bo produkty nie przesuwają się i nie mieszają ze sobą. Na dodatek w szufladzie możemy ustawić optymalną temperaturę do przechowywania: mięsa (-1°C), zimnych napojów (+1°C), przekąsek (+3°C) albo wina (+5°C).

Dolna, głęboka szuflada to zamrażalnik - są w nim dwie wewnętrzne szuflady oraz półka na mniejsze produkty, więc do każdego zakamarka lodówki łatwo dotrzeć. Oczywiście lodówka french door, jak wszystkie lodówki Samsunga, ma funkcję No Frost, więc nie trzeba jej rozmrażać.

W najbardziej luksusowej lodówce Samsunga nie mogło zabraknąć i bardziej wyrafinowanych funkcji, w modelu  RF24FSEDBSR jest więc dystrybutor wody i automatyczna kostkarka do lodu, a woda, zanim trafi do zbiornika, jest filtrowana.

Urządzenie ma dwa niezależne obiegi chłodzenia w chłodziarce i w zamrażalniku, dzięki czemu w każdej komorze zachowana jest optymalna temperatura i wilgotność, a zapachy nie przenikają.

Model RF24FSEDBSR należy do klasy energetycznej A+. Na mniejsze zużycie prądu ma wpływ kompresor Digital Inverter, który dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym automatycznie dostosowuje pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. To zapewnia cichszą prace lodówki – 41 dB(A), oraz niższe zużycie prądu. Wysoką jakość i niezawodność kompresora producent potwierdza, dając na niego aż 10-letnią gwarancję. Sugerowana cena detaliczna lodówki french door RF24FSEDBSR to 16 000 zł.

źródło i zdjęcia: Samsung Electronics Polska