Dziś w Krakowie wielkie otwarcie najnowocześniejszego salonu Agata Meble. Jedną z nowości będzie Agata KIDS - specjalny dział, w którym znajdziemy wszystko, co potrzebne do urządzenia pokoju dla dzieci.

W czwartek 6 września 2013 roku o godz. 10 swoje podwoje otworzy nowy salon Agata Meble w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 70. Z tej okazji na klientów czeka wiele atrakcji: licytacje, konkursy, zabawy, a także rabat 10% (do 8 września) na większość produktów.

Z pewnością jedną z większych atrakcji będzie zaprezentowana po raz pierwszy w salonie Agata Meble nowa koncepcja sprzedaży produktów dla dzieci - Agata KIDS. Kompleksowa oferta pozwoli nie tylko urządzić pokój dziecka w każdym wieku, ale także wyposażyć w akcesoria, tekstylia i zabawki!

Salon Agata KIDS został tak zaprojektowany, abyśmy mogli intuicyjnie odnaleźć interesujące nas produkty dla dzieci w każdym wieku: od akcesoriów niemowlęcych, poprzez foteliki, meble i tekstylia, aż po zabawki czy rowerki biegowe. Do wyboru są produkty wielu renomowanych marek, m.in. Avent, NUK, Canpol, Baby Ono, Tommee Tippee, Maxi Cosi oraz Concord. Natomiast profesjonalnie zaaranżowane przykładowe pokoje dziecięce dostarczą nam gotowych pomysłów na efektowny i funkcjonalny wystrój. Dzięki temu zakupy będą mniej czasochłonne i bardziej satysfakcjonujące.

Oczywiście w nowym krakowskim salonie Agata Meble znajdziemy także bogaty asortyment mebli do całego domu, dodatków, dekoracji, a także farb i tapet.

źródło i zdjęcie: Agata Meble