Konkurs DIY zakończony, nagrody rozdane!  Zobaczcie, kto wygrał prezenty od DaWanda.pl!

Wianki, zawieszki, choinki, stroiki i bombki, ozdobne opakowania na prezenty, a także bibeloty i biżuteria - pomysłów na to, jak własnoręcznie ozdobić dom na święta oraz obdarować bliskich mieliście co niemiara. Dziękujemy za wszystkie piękne zdjęcia i inspiracje!

Wyłonienie laureatów nie było łatwe, bo każda z Waszych prac miała w sobie coś wyjątkowego. Jednak konkurs to konkurs, więc... nagrody od portalu DaWanda.pl otrzymują:

HAART Małgorzata amfi
ampki-girlanda (Kubek latte - same dobre rzeczy) Nautical - złocona bransoleta (Fruit Bijoux)
kontenerek na wino
Ann Dekor
lampki girlanda
Same Dobre Rzeczy
nautical - bransoleta
Fruit Bijoux
     
Johnny Bit mikusia89 Karolina Świder
Nautical - złcony pierścionek (Fruit Bijoux) Patyczki koralowe - bransoletka (Po drugiej stronie lustra) Tablica gumkowa (OneOnes Creative Studio)

nautical - pierścionek
Fruit Bijoux

patyczki koralowe - bransoletka
Po Drugiej Stronie Lustra

tablica gumkowa
One Ones Creative

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. A wszystkich, którzy poszukują inspiracji i pomysłów na oryginalne prezenty i dekoracje świąteczne zapraszamy na organizowany przez DaWanda.pl ogólnopolski tydzień DIY  "Zrób to sam na Święta!".

Pod tym hasłem od 25 listopada do 1 grudnia 2013 r. w całej Polsce odbędzie się kilkadziesiąt warsztatów, na których będziecie mogli własnoręczne wykonać prezenty (w tym kosmetyki) oraz dekoracje do wnętrz, zabawki dla dzieci itp. Szczegóły na stronie Tydzień DIY.