W lutym 2014 roku w sklepach Tchibo pojawią się aż dwie wnętrzarskie kolekcje. Pierwsza adresowana jest do miłośników własnoręcznego dekorowania domu i tych, którzy właśnie postanowili zaprowadzić w mieszkaniu większy porządek. W drugiej znajdziemy akcesoria i dekoracje do sypialni.

"Piękne wnętrza w Twoich rękach" - tak nazwano kolekcję, która wniesie do Twojego domu kolory, porządek i nutę indywidualizmu. Już w poniedziałek 3 lutego 2014 roku w sklepach Tchibo znajdziecie rozwiązania, które pomogą w utrzymaniu porządku - od barwnych pudełek po praktyczne wieszaki, szafki i schowki. W tej samej kolekcji Tchibo pojawią się narzędzia, które ułatwiają własnoręczne, kreatywne ozdobienie swoich czterech katów, takie jak stemple do dekoracji ścian, kompresor do malowania czy pistolet do kleju.

Tydzień później, w poniedziałek 10 lutego w sklepach Tchibo pojawią się akcesoria do sypialni z kolekcji "Pięknie, aż nie chce się wstawać". Znajdziemy w niej wszystko, co potrzebne, abyśmy dobrze spali i budzili się cudownie wypoczęci, a więc przyjemną w dotyku pościel o nowoczesnych wzorach i kolorach, meble do sypialni, a także dekoracje i praktyczne akcesoria. Bo przecież dobry dzień rozpoczyna się właśnie w sypialni...

źródło i zdjęcia: Tchibo