Nowe garnki i patelnie Zepter SmartLife z linii Masterpiece to pierwsze na rynku "inteligentne" naczynia, których nie musisz pilnować. Zobacz, jak to działa!

Nie lubisz godzinami przesiadywać w kuchni, pilnując, czy zupa nie kipi albo czy fasola już się ugotowała? "Inteligentne" garnki Zepter SmartLife mają cyfrowy termokontroler, który Cie w tym wyręczy. I to nawet kiedy nie stoisz przy kuchence!

Wystarczy, że na uchwycie pokrywki zaprogramujesz, jak długo i w jakiej temperaturze dana potrawa ma się gotować. Termokontroler będzie czuwać nad parametrami gotowania i kiedy trzeba, da Ci znać, że trzeba przykręcić lub wyłączyć gaz. Nie musisz nawet być w pobliżu, bo termokontroler za pomocą fal radiowych współpracuje z buzzerem - zdalnym alarmem, który możesz mieć przy sobie w innym pokoju lub w ogrodzie.

Termokontroler garnków SmartLife i buzzer współpracują również z nową płytą indukcyjną Zepter Masterpiece. Dzięki temu wystarczy zaprogramować czas i temperaturę gotowania na uchwycie pokrywki, aby kuchenka sama dobrała moc i czas grzania. A na koniec Buzzer zawiadomi nas, że obiad gotowy!

Naczynia Zepter SmartLife pozwalają na gotowanie bez wody oraz smażenie i pieczenie bez tłuszczu, dzięki czemu posiłki są zdrowsze i smaczniejsze. Cena już od 1000 zł/szt.

źródło i zdjęcia: Zepter