Inteligencja popłaca! Za inteligentne baterie Optima firma Oras zdobyła nagrodę Jakość Roku 2013 w kategorii Ekologia! 

Jakość Roku 2013To dlatego, że dzięki nim bez kłopotu i wyrzeczeń możemy zmniejszyć zużycie wody i energii. Nagrodzona linia baterii Oras Optima 19 modeli baterii do łazienki i kuchni. Nagrodę Jakość Roku 2013 w kategorii Ekologia zdobyła  nie tylko za walory użytkowe, ale także wykorzystanie zdrowych materiałów. Baterie Oras Optima to pierwsza w Europie armatura wykonana z bezołowiowego mosiądzu, tzw. ekomosiądzu. Oznacza to, że w elementach, przez które płynie woda, nie ma szkodliwego ołowiu.

- Od lat stawiamy na innowacje i ekologię - mówi Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce. - Dwa lata temu zapytaliśmy naszych klientów, jakie wymagania stawiają przed nowoczesną armaturą. Priorytetami okazały się oszczędność i wysoka funkcjonalność. Staramy się zatem nasze działania projektowe podporządkować tym oczekiwaniom użytkowników.

W konkursie Jakość Roku Oras doceniono już po raz drugi. Rok temu jurorzy docenili bezdotykową, sterowaną elektronicznym sensorem baterię umywalkową. Dlatego tym razem kapituła konkursu przyznała firmie Oras specjalny tytuł Jakość Roku Brąz. To dowód uznania dla wysokich standardów działalności, skutecznej realizacji polityki jakościowej, klarowności procedur oraz dbałości o zapewnienie najwyższych standardów w produkowanych wyrobach.

Zobacz także: Bateria automatyczna Oras Optima

źródło i zdjęcia: Oras