Ozdobne kartki, pudełka, torebki, dekoracje... Z papieru można wyczarować prawdziwe cudeńka. Jeśli lubisz kreatywną zabawę w DIY, w najnowszej kolekcji Tchibo znajdziesz i przydatne narzędzia, i inspiracje. A więc do dzieła!

Już w poniedziałek 24 lutego 2014 roku półki sklepów Tchibo zapełnią fantazyjne flamastry, brokatowe pisaki, ozdobne dziurkacze, dekoracyjne taśmy samoprzylepne i wiele innych przyborów do twórczej zabawy z papierem. Jeśli lubisz scrapbooking, poczujesz się jak mała dziewczynka w sklepie z zabawkami!

W kolekcji tchibo "Papierowe kreacje" znajdziemy wszystko, co potrzebne do malowania, rysowania, wycinania i wyklejania. Nie tylko inspirujące materiały i narzędzia, lecz także pojemniki, pudełka i inne akcesoria, które pomogą zapanować nad twórczym chaosem i utrzymać podczas pracy porządek.

W internetowym sklepie Tchibo kupić będzie można nawet biurko zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach DIY - z licznymi półeczkami i przegródkami, w sam raz do przechowywania narzędzi i materiałów do ręcznych robótek.

źródło i zdjęcie: Tchibo