Jeśli nie skończyłeś jeszcze 30 lat i projektujesz meble, to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie! Grupa IMS ogłasza drugą edycję konkursu dla młodych projektantów IMS 4 YOUNG. Pokaż, co umiesz. Może będziesz miał szansę wziąć udział we wdrożeniu swojego projektu!

Patronat Czas na WnętrzeGrupa IMS po raz drugi już zaprasza młodych projektantów mebli do udziału w konkursie IMS 4 YOUNG. zadanie jest ambitne - stworzenie projektu koncepcyjnego sofy z możliwością rozwinięcia jej w całą kolekcję lub zestaw mebli tapicerowanych - ale i nagroda jest nie byle jaka: udział w procesie modelowania i tworzenia prototypu mebla według własnego projektu podczas praktyk w IMS. Do tego wyjazd na londyńskie targi 100% Design oraz nagroda pieniężna 5000 zł. Jest więc o co walczyć!

Oceniając projekty konkursowe jury weźmie pod uwagę ich oryginalność, nowatorstwo koncepcji, walory estetyczne, a także funkcjonalność i przeznaczenie mebla, dopasowanie do wizerunku marki Etap Sofa oraz możliwość rozbudowania kolekcji o inne elementy.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2014 roku o godz. 14.00.

Konkurs ma charakter otwarty, jednak kierowany jest głównie do młodych projektantów i studentów wzornictwa, którzy nie ukończyli 30 roku życia.

Wyniki konkursu IMS 4 YOUNG poznamy 25 czerwca 2014 roku. Tego dnia w Bydgoszczy odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem nagród.

Wszelkie informacje o konkursie oraz regulamin znajdują się na stronie: www.ims4young.pl.

źródło i zdjęcie: IMS Group