Sielski klimat rustykalnego wnętrza można stworzyć nawet w wielkomiejskim bloku. Jednak w stylowej kuchni często stylistycznym zgrzytem jest nowoczesny sprzęt AGD. Aby uniknąć takich dysonansów, Teka proponuje stylowe AGD z kolekcji Country Style.

Któż nie marzył nigdy o cichym i przytulnym wiejskim domu, w którym czuć zapach ciepłego drożdżowego ciasta i aromatycznej kawy z mlekiem? Nawet jeśli przeprowadzka na prowincję nie wchodzi w grę, możemy choć częściowo spełnić to marzenie, urządzając wnętrza w stylu  wiejskich posiadłości.

O ile dobranie mebli i dodatków do stylowej kuchni nie powinno stanowić problemu, to trudniej jest znaleźć stylowe AGD. Seria Country Style została przygotowana specjalnie dla osób ceniących takie wzornictwo. W jej skład wchodzi piekarnik do zabudowy, płyta gazowa, okap i kuchenka mikrofalowa. Do wyboru są dwa kolory urządzeń: beżowy i antracyt. I choć wyglądem nawiązują do stylu retro, wewnątrz kryją wszelkie nowoczesne funkcje.

TEKA Country Style - AGD do stylowej kuchni

Piekarnik TEKA Country Style HR 750 ma 9 funkcji grzania i analogowy zegar, elementy wykończenia w kolorze mosiądzu, podwójnie przeszklone drzwi, chłodzenie obudowy, wyłącznik bezpieczeństwa, prowadnice teleskopowe, emalię Crystal Clean, opuszczaną grzałkę grilla; klasa efektywności energetycznej: A, cena: 2599 zł.

Płyta gazowa TEKA Country Style EH 60 4G AI AL TR  - 4 palniki o mocy: 3500 W (palnik potrójny), 3000 W, 1750 W i 1000 W, pokrętła z zapalaczami w kolorze mosiądzu, eleganckie żeliwne ruszty; cena 1299 zł.

Okap Country Style - przyścienny, z elementami w kolorze mosiądzu, 3 prędkości pracy, wydajność 271-734 m³/h, filtry metalowe, halogenowe oświetlenie; okap dostępny w dwóch szerokościach: 60 cm - cena 1119 zł, 90 cm - cena 1299 zł. Za dodatkową opłatą zestaw do recyrkulacji lub dwa filtry węglowe.

Kuchenka mikrofalowa Country Style MWR  - kompaktowa mikrofalówka do zabudowy, uchwyt i pokrętła w kolorze mosiądzu, funkcje grzania: mikrofale (max. moc 1000 W), grill (max. moc 1500 W) i obie na raz, programy: pizza, utrzymywanie w cieple, automatyczne rozmrażanie, w zestawie naczynie do zapiekania i dwa ruszty; cena 2899 zł.

źródło i zdjęcia: TEKA