Listwy przypodłogowe - niby detal, ale mają kolosalny wpływ na wystrój wnętrza. Kronopol wprowadził właśnie do swojej oferty modny biały cokół przypodłogowy.

Wysokie białe cokoły przypodłogowe dodają wnętrzu szyku. Takie właśnie listwy pojawiły się waśnie ofercie Kronopolu. Będzie to alternatywa dla tradycyjnych listew przypodłogowych dobieranych do wybarwienia posadzki.

Nowy cokół przypodłogowy z serii P85 można zestawiać z dowolną podłogą Kronopolu. Jest wykonany z MDF, a powierzchnia okleinowana folią dekoracyjną w kolorze białym.

- Wysokość cokołu - 8,5 cm - wpasowuje się w trendy nowoczesnego wzornictwa oraz pozwala widocznie oddzielić podłogę od ściany, podkreślając estetykę pomieszczenia mówi Edyta Jarosz, specjalista ds. marketingu w Kronopolu. - Uniwersalność produktu pozwala dopasować go do większości wnętrz, niezależnie czy są to jasne, czy ciemne aranżacje - podkreśla.

Białe cokoły przypodłogowe P85 sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, po dziewięć cokołów o długości 250 cm. Na końcach listwy można przycinać pod kątem 45 stopni, co daje możliwość łączenia na narożnikach wewnętrznych, zewnętrznych oraz na długości bez dodatkowych akcesoriów.

Nowy cokół przypodłogowy Kronopolu jest przystosowany do montażu na dwa sposoby - za pomocą klamer przykręcanych do ściany lub na klej montażowy.

Cokół przypodłogowy P85 - parametry:

  • grubość płyty bazowej - 16 mm,
  • długość cokołu - 2500 mm,
  • wysokość cokołu - 85 mm,
  • w paczce - 9 szt./22,5 mb,
  • waga opakowania - 15 kg.

Więcej informacji oraz film z instruktażem montażu cokołu można znaleźć na stronie www.kronopol.pl.

źródło i zdjęcie: Kronopol