Dzień Babci i Dzień Dziadka, karnawałowe przyjęcia... Wyjątkowe chwile spędzane w gronie najbliższych zasługują na szczególną oprawę. Własnie z myślą o takich okazjach powstała zastawa stołowa Celebration marki Fyrklövern.

Serwis Celebration został zaprojektowany na wyjątkową okazję - ślub szwedzkiej księżniczki Magdaleny w 2013 roku. Jest to więc piękna, luksusowa zastawa stołowa pełna finezji i wytworności. Wysokiej jakości białą porcelanę zdobi subtelny, ręcznie nanoszony wzór w odcieniu szarości, a lekko faliste krawędzie naczyń połyskują szlachetną platyną. 

Zastawę stołową Celebration zaprojektowała Anne Rooslien - utalentowana i wszechstronna artystkę, która tworzy w różnych technikach, od oleju i akwareli po rzeźbę w glinie. Celebration to nie pierwsza "królewska" kolekcja w jej portfolio - wcześniej Anne Rooslien zaprojektowała dla Fyrklövern m.in. serwis Victoria - z okazji zaślubin następczyni szwedzkiego tronu księżniczki Wiktorii. 

Autentyczność i najwyższą jakość zastawy stołowej Celebration potwierdzają pieczęć firmy i sygnatura projektanta na spodzie każdego naczynia. 

Więcej na temat kolekcji Celebration marki Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

źródło i zdjęcia: Fyrklövern