Trudno wyobrazić sobie wielkanocne śniadanie bez majonezu, ale z dzięki blenderowi Tefal ze specjalną końcówką domowy majonez zagości na Twoim stole nie tylko od święta.

Świeżutki, domowy majonez bez sztucznych dodatków i konserwantów w zaledwie 10 sekund - oto co możemy zdziałać dzięki specjalnej końcówce do majonezów i sosów, w którą wyposażono Blender Tefal Infiny Force HB866.

Oprócz tej unikalnej końcówki w zestawie z blenderem Tefal Infiny Force HB866 o mocy 700 W znajdziemy oczywiście końcówkę blendującą, która poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami. To zasługa 4 specjalnie wyprofilowanych ostrzy - 2 nachylone, zaostrzone od spodu dokładnie zgarniają składniki, które w innych blenderach osiadają na ściankach naczynia, a 2 poziome, zaostrzone od góry, dokładnie rozdrabniają składniki.

Dostosowanie prędkości optymalnej dla danych produktów ułatwi płynna, 20-stopniowa regulacja. Na niskiej prędkości bezpiecznie zblendujemy zupę krem, bez obawy, że pochlapiemy się i poparzymy.

W komplecie jest też metalowa trzepaczka, którą ubijemy pianę z biaek lub śmietanę, oraz rozdrabniacz o pojemności 500 ml, idealny do siekania orzechó do ciast lub ziól, np. na pesto.

Miłym dopełnieniem zestawu jest książka z przepisami na potrawy, których przygotowanie dzięki blenderowi Tefal Infiny Force HB866 będzie jeszcze szybsze i przyjemniejsze.

źródło i zdjęcia: Tefal/Grupa SEB