Co Włosi mają najlepszego? Kuchnię i design! Nowa 5-palnikowa płyta gazowa Freggia pozwoli cieszyć się i jednym, i drugim.

Nowa płyta gazowa Freggia ma aż 75 cm szerokości i 5-palników - w sam raz, gdy zechcemy przygotować świąteczny obiad dla dużej rodziny. Spodoba się zarówno tradycjonalistom, jak i fanom najnowszego włoskiego designu, bo płyta dostępna jest w dwóch liniach wzorniczych - classico (model HR750VGT w kolorze szampańskim i antracytowym) oraz moderno (model HA750VGT w kolorze białym, czarnym oraz inox). Można więc dobrać kolor i design płyty grzewczej do aranżacji kuchni.

5 palników pozwoli puścić wodze kulinarnej fantazji, tym bardziej, że centralny to palnik turbo z trzema rzędami płomieni (tzw. "potrójna korona"). Na nim nawet największy gar wody czy zupy zagotujemy dwa razy szybciej.

Miłośnicy dobrej kuchni wiedzą, że bez doskonałej jakości składników nie ma co liczyć na kulinarny sukces. Podobnie jest ze sprzętem AGD, dlatego płyta gazowa Freggia wykonana została z najwyższej jakości komponentów. Mamy więc metalowe pokrętła, żeliwne ruszty, sama zaś płyta pokryta jest łatwą do utrzymania w czystości i odporną na uszkodzenia emalią.

Dla naszej wygody i bezpieczeństwa wszystkie 5 palników płyty Freggia ma automatyczną zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Co ważne, choć płyty mają szerokość 75 cm, zostały zaprojektowane tak, aby można było je wbudowywać nawet w blat przeznaczony do płyty o standardowej szerokości 60 cm.

Płyty gazowe Freggia HA750VGT (moderno) i HR750VGT (classico) kosztują od 1339 zł do 1499 zł.

źródło i zdjęcia: Freggia