A co będzie, jeśli się zepsuje? To pytanie zadaje sobie chyba każdy, kto zastanawia się nad montażem baterii podtynkowej. Dlatego Kludi na swój flagowy produkt, moduł podtynkowy Flexx.Boxx 88 011 wydłuża gwarancję aż 10-krotnie!

Najwyższa jakość komponentów, solidne wykonanie - tak firmy starają się przekonać nas o niezawodności swoich produktów. Jednak gdy ewentualna awaria oznaczałaby kucie ścian w łazience, oczekujemy czegoś więcej niż deklaracje. Chcemy mieć pewność, że nic złego się nie zdarzy.

Doskonałą jakość i wyjątkową funkcjonalność uniwersalnego modułu podtynkowego Kludi Flexx.Boxx doceniło międzynarodowe grono ekspertów, przyznając mu nagrodę PLUS X Award oraz ogłaszając najlepszym produktem roku 2012.

Trudno się dziwić, bo faktycznie Kludi Flexx.Boxx to rozwiązanie proste i uniwersalne. Moduł podtynkowy jest prosty w montażu, a wyboru elementu natynkowego, czyli samej baterii, możemy dokonać na późniejszym etapie prac. O tym zaś, że sam producent jest pewien niezawodności tego elementu, świadczy wydłużenie okresu gwarancji do aż... 20 lat. To 10 razy dłużej, niż przeciętnie!

źródło i zdjęcia: Kludi/www.flexxboxx.pl