Razem raźniej, prawda? Długa poduszka dla dwojga lub dla całej rodziny powstała z potrzeby serca Sebastiana i Agnieszki Has. Teraz, jako Mr & Mrs Sleep prezentują swój unikalny produkt - One Pillow.

One Pillow ma aż 150 cm długości, więc wypełnia niemal całą szerokość większości dwuosobowych łóżek. Możemy zapomnieć o przerwie między poduszkami i do woli przytulać się, bawić i spać na wspólnej przestrzeni. One Pillow jest na tyle długa, że każdy może w dowolny sposób zwinąć swoją część, nie przeszkadzając drugiej osobie.

Poduszka dla dwojga One PillowNadruki na poszewkach podkreślają bliskość użytkowników. Są wzory dla par, par z dzieckiem, a także dla singli. Na pierwszą kolekcję składa się 8 wzorów, ale już wiemy, że marka pracuje nad kolejnymi.

Poduszki od Mr & Mrs Sleep są w całości robione ręcznie, począwszy od nadruków po pakowanie. One Pillow powstała dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość, wygodę i niepowtarzalne wzornictwo. Cena poduszki z poszewką 239-279 zł, a samej poszewki - 99-129 zł, wysyłka jest darmowa.

źródło: Mr & Mrs Sleep