Zaprojektowałeś mebel, lampę albo inny przedmiot do wnętrz? Jeszcze tylko do 7 czerwca 2015 r. możesz zgłosić swój produkt do konkursu "Liczy się pomysł - dobre polskie projekty dla wnętrz". Nie przegap szansy na promocję!

Konkurs "Liczy się pomysł - dobre polskie projekty dla wnętrz" to szansa dla projektantów i wykonawców mebli oraz innych artykułów wnętrzarskich na promocję. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane, podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015, odbywających się w Warszawie we wrześniu br.

W konkursie "Liczy się pomysł!" mogą wziąć udział osoby indywidualne oraz firmy zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych polskich rozwiązań i promowanie ich wśród producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy, biorących udział w Międzynarodowych Targach Warsaw Build 2015.

Prace mogą zgłaszać zespoły projektowe, a także debiutanci, dla których wygrana będzie szansą na zaprezentowanie pomysłów szerokiej publiczności i nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia zawierające zdjęcie i opis nadsyłać można do 7 czerwca 2015 r. na adres konkurs@warsawbuild.pl. Więcej informacji na stronie konkursu.

źródło i zdjęcie: Warsaw Build