Maja, Hugo i Industrial - takie nazwy noszą 3 nowe kolekcje mebli dla dzieci, które właśnie pojawiły się w Seart.pl - największym polskim sklepie internetowym z meblami drewnianymi. 

Meble Maja - wbrew temu, co sugerować mogłaby nazwa, nie zostały zaprojektowane wyłącznie z myślą o dziewczynkach. To bardzo bogata kolekcja, która pozwoli umeblować pokój dziecięcy od A do Z i modyfikować jego wyposażenie w miarę, jak dziecko rośnie, niezależnie od tego, czy jest to chłopiec, dziewczynka, czy rodzeństwo.

Są więc w kolekcji Maja łóżka, łóżka piętrowe i antresole, a do tego krzesełka, stoliki i wszystkie niezbędne dodatki, takie jak: poduszki, pufy, zasłonki czy zjeżdżalnie. Maja to doskonały przykład mebli, które rosną razem z dzieckiem, np. łóżko parterowe za pomocą odpowiedniego modułu możemy przekształcić na łóżko piętrowe albo dopasować dodatkowe łóżko wsuwane w miejsce szuflad. To znakomite rozwiązanie, gdy rodzina się powiększa, a pokój dziecięcy pozostaje ten sam.

Ogromny wybór różnorodnych akcesoriów sprawi, że pokój naszego dziecka będzie raz miejscem kreatywnej zabawy, kiedy indziej nauki albo spokojnego wypoczynku. Meble z kolekcji Maja sa białe oraz w kilku żywych kolorach.

Hugo - skandynawski styl w pokoju dziecięcym

Króluje tu biel, szarość i granat. Mebli Hugo nie nazwiemy cukierkowymi, dominują w nich proste i charakterystyczne formy rodem z mroźnej Skandynawii. Bez wątpienia największą atrakcją jest łóżko w kształcie tipi. Większość mebli z tej kolekcji wykonano ze szczotkowanego drewna, co nadało im piękną, nieregularną strukturę.

Kolekcja Industrial - metalowe meble dla dzieci

To zupełna nowość - modny styl industrialny wkracza do pokoju dziecięcego. Metalowe szafy i biurka stylizowane na fabryczne, taborety na gwincie czy pojemne skrzynie są bez wyjątku szare, co dobitnie podkreśla ich surowość.

Każda z nowych kolekcji mebli dla dzieci Seart jest całkiem inna i inny będzie tworzyła klimat. Jednak jedno jest pewne: to nie są nijakie meble, obok których można przejść obojętnie. Mimo charakterystycznego stylu, meble ze wszystkich 3 kolekcji świetnie prezentują się również razem. Nie trzeba więc wybitnego zmysłu aranżacyjnego i niezwykłej pomysłowości, by stworzyć pokój z dziecięcych marzeń.

źródło i zdjęcia: Seart