Jesteś młodym projektantem? Sprawdź się! Zaprojektuj małą łazienkę i wygraj 8000 zł. Na zgłoszenie do konkursu Kludi Łazienka XS masz jeszcze czas do 20 lipca 2015!

Patronat Czas na Wnętrze - Jeśli potrafisz zaprojektować maleńką łazienkę, potrafisz zaprojektować każde wnętrze - rzuca wyzwanie młodym projektantom Iwona Wilczek, architekt z SARP Opole, jurorka konkursu. - Zadanie nie jest łatwe, gdyż musi być przemyślane w najdrobniejszym szczególe i mądrze zaplanowane. Liczy się ciekawy pomysł. 

Konkurs łazienka XS adresowany do młodych projektantów - studentów i absolwentów szkół wyższych. Firma Kludi - jeden z czołowych producentów armatury sanitarnej - od dawna kładzie nacisk na funkcjonalne rozwiązania, dopasowane do zmieniających się potrzeb klientów. A ci coraz częściej pytają, jak mądrze i ergonomicznie urządzić małą łazienkę, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości i designu.

I takie własnie zadanie stawia Kludi przed uczestnikami konkursu - korzystając z szerokiej gamy produktów i funkcjonalnych rozwiązań marki stworzyć idealną łazienkę o jak najmniejszych gabarytach.

Jest o co walczyć, bo nagroda główna to 8000 zł, a łączna pula nagród w konkursie wynosi 16 000 zł. Termin nadsyłania prac upływa 20 lipca 2015 roku. Więcej informacji na konkurskludi.pl.

źródło i zdjęcie: Kludi